Odnowa biologiczna

Masaż relaksacyjny

Celem masażu relaksacyjnego jest zniesienie napięcia mięśniowo-nerwowego i psychicznego, a tym samym pełne rozluźnienie mięśni, poprawa ukrwienia i ułatwienie przepływu limfy. Wykonywane ruchy są spokojne, powolne i rytmiczne a ich zadaniem jest uspokoić duszę i ciało.

Masaż gorącymi kamieniami

to połączenie tradycyjnych technik masażu z użyciem gorących kamieni bazaltowych, podgrzanych do odpowiedniej temperatury. Jest zabiegiem głęboko relaksacyjnym pozwalającym na uwolnienie stresu nagromadzonego w ciele pacjenta. Daje efekt niesamowitego odprężenia, wewnętrznej równowagi, rozluźnienia mięśni i pobudzenia krążenia.

Masaż twarzy szyi i dekoltu Anti-age

jest zabiegiem w trakcie, którego pacjent czuje się w pełni zrelaksowany, rozluźniony i odprężony. Jego głównym celem jest utrzymanie skóry i mięśni w stanie prawidłowej elastyczności. Masaż oddziaływuje bezpośrednio na skórę i tkankę podskórną. Poprawia krążenie krwi i limfy, dzięki czemu działa ujędrniająco na skórę twarzy. Stosując regularnie masaż poprawimy owal twarzy, elastyczność skóry i mięśni zapobiegając w ten sposób przedwczesnemu tworzeniu się zmarszczek.

Masaż tajski stóp

jest zabiegiem bardzo intensywnym wykorzystuje między innymi refleksoterapię zapewnia nie tylko stymulacje samych stóp, ale także całego organizmu. Tajski masaż stóp powoduje rozluźnienie mięśni i ścięgien kończyny dolnej, ale także mobilizacje stawu skokowego. Poprzez punktowy masaż strony podeszwowej stopy pobudza się receptory, które przez reakcje odruchową ogólnie wpływają na harmonizowanie wszystkich układów ciała.

Masaż antycellulitowy

jest głębokim zabiegiem manualnym mającym na celu poprawę ogólnej i miejscowej przemiany materii, stymulacje mikrokrążenia i odtoksycznienia podskórnej tkanki tłuszczowej. W efekcie regeneruje i uelastycznia tkankę łączną, zwiększa napięcie skóry, dzięki czemu skóra staje się gładsza, bardziej jędrna i sprężysta, promieniując świeżością i witalnością.

Masaż Bańką Chińską

jest zabiegiem ujędrniającym, wspomagającym walkę z cellulitem i poprawiającym funkcjonowanie układu immunologicznego. W masażu wykorzystuje się podciśnienie wytwarzane przez bańkę chińską. Dzięki sile podciśnienia uzyskujemy odpowiednie przekrwienie, następuje rozprowadzenie limfy, dzięki temu skóra staje się jędrniejsza i elastyczniejsza.

Rehamedica